piątek, 13 marca 2015

Szklane panele do kuchni - Czy to tylko moda i nowy design?

Otóż szklane panele zamontowane w kuchni to nie tylko moda, to wspaniałe zabezpieczenie ściany przed tłuszczem i brudem. Szkło jest łatwe w utrzymaniu czystości, nie ma potrzeby szorowania, wystarczy płyn do mycia szyb i cała ściana szklana się błyszczy.

Szklany panel kuchenny z nadrukiem - góry

Kuchnia to bardzo specyficzne miejsce, bardzo dużo się w niej dzieje i powinny być tutaj wykorzystywane materiały odporne na trudne warunki. Szkło hartowane spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny. Idealnie gładka powierzchnia szkła nie chłonie zapachów, nie poddaje się wilgoci i namoczeniu, jest odporna na działanie różnorodnych środków chemicznych. Dodatkowo szkło wzmocnione termicznie , czyli hartowane jest odporne na naprężenia, uderzenia i wysoką temperaturę.

Szklany panel kuchenny

W szkle możemy wycinać otwory na kontakty i inne elementy montowane do ściany.

Szklany panel kuchenny z nadrukiem

Jakie szkło możemy wybrać? Szkło lakierowane na dowolny kolor z palety RAL lub NCS, czyli do wyboru mamy tysiące barw. Kolor możemy dobrać do barwy ściany, frontów szafek kuchennych lub kontrastowo do wszystkich kolorów w pomieszczeniu. Specjalny lakier nakłada się na jedną stronę szkła i tą powierzchnię klei się do ściany. Kolor widzimy poprzez błyszczące szkło.

Szklany panel kuchenny z nadrukiem - miasto nocą Szklany panel kuchenny

Szkło z nadrukowanym zdjęciem. Nadruk UV nanoszony jest na jedną stronę szkła, zabezpieczany specjalną aplą i tą stroną klejony do ściany. Cyfrowa jakość zadruku gwarantuje najwyższą jakość.  Możemy wykorzystać zdjęcia z dostępnych w internecie banków zdjęć (jak np. fotolia.com) lub przekazać do druku własne zdjęcie z albumu rodzinnego lub z wakacji.

Szklany panel kuchenny

Zapraszam do współpracy i na naszą stronę www.swiatszkla.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji i zdjęć z naszych realizacji.

Ewa Rogólska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz