czwartek, 9 kwietnia 2015

Szklane panele lakierowane lub z grafiką w łazience.

Tradycyjny materiał wykorzystywany na okładziny ścienne to: glazura, gres lub kamień. Wyłożenie ściany w łazience szkłem wymaga dużej odwagi. To zdecydowanie nowy trend. Jednak nie musimy bać się szkła, jest materiałem, który zdecydowanie nadaję się na wyłożenie ścian w natrysku a nawet w całej łazience. Szkło lakierowane lub z grafiką spełni również swoją funkcję jako okładzina w przedpokoju, salonie. Jego piękna błyszcząca powierzchnia będzie nowoczesną dekoracją i ozdobą każdego wnętrza.

wm_3128,product-photo   wm_1406,product-photo


Na okładziny ścienne stosujemy zawsze szkło hartowane, które jest odporne na uderzenia , naprężenia i wysoką temperaturę. Szkło lakierowane jest od spodu i klejone do ściany. Staramy się montować jak największe kawałki szkła tak, aby było jak najmniej łączeń. Na wszystkie elementy zamontowane do ściany tj armatura, odpływy, uchwyty np. na pojemnik z mydłem, wycinamy potrzebne  otwory i wycięcia. Szkło uszczelniane jest na łączeniu silikonem. Ściany w brodziku i cała część mokra łazienki powinna być, przed położeniem okładzin szklanych, wyłożona specjalną gumą i taśmami przeznaczonymi do uszczelnienia ścian w natrysku.

wm_1394,product-photo   wm_3156,product-photo


Zapraszam do współpracy i na naszą stronę www.swiatszkla.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji i zdjęć z naszych realizacji.

Ewa Rogólska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz